• Najlepiej zapowiadające się gry 2014 roku

  Najlepiej zapowiadające się gry 2014 roku

  Za nami naprawdę dobry rok dla branży gier. 2013 rok zbliża się ku końcowi, ale w nowym roku czeka na nas masa rozrywki na platformach nowej generacji.

 • Barbara Kurdej-Szatan

  Barbara Kurdej-Szatan

  Nowa gwiazda “M jak miłość” jeszcze na dobrze nie zagrzała miejsca na ściankach zdjęciowych, a już opowiada o złych stronach popularności!

 • Serial HBO o Jagiellonach - Polacy nie dali rady

  Serial HBO o Jagiellonach - Polacy nie dali rady

  Za realizację serialu ma odpowiadać HBO Polska, które po sukcesie "Bez tajemnic" chce zainwestować w kolejne własne produkcje. Produkcja o Jagiellonach mogłaby być rodzimą odpowiedzią na cieszące się coraz większą popularnością seriale historyczne. Jak się jednak okazuje, nie jest łatwo przygotować hit na miarę "Dynastii Tudorów" czy "Rodziny Borgiów". - Pracujemy ze scenarzystami po szkole filmowej... ale ze Szwecji. Polacy nie dali sobie rady z tym tematem. - zdradził nam producent Michał Kwieciński. Polska stacja kablowa, podobnie jak jej odpowiednik zza oceanu, bardzo dba o jakość swoich produkcji. - Dzisiaj świat seriali historycznych wygląda inaczej niż kiedyś. Już nie chodzi tylko o to, by odtwarzać to, co było. Takiego serialu HBO nie chce.

 • Patrycja Markowska

  Patrycja Markowska

  Sama o sobie mówi: "Nie tak łatwo opisać moją drogę na scenę, bo nie wiem od czego tak naprawdę zacząć. Czy od tego, że w wieku trzech lat zaśpiewałam najbardziej zachrypniętym, dziecięcym głosem "Nie ma wody na pustyni" i całe przedszkole mówiło: "Jaki piękny i zdolny chłopiec". Czy od tego, jak śpiewałam w podstawówce."

 • Oblicze traumy

  Oblicze traumy

  Wojna domowa w Syrii Czy warto studiować? Społecznik Roku 2013 Newsweek.pl Kultura A A A Podziel się AO Oblicze traumy 09-11-2013 , ostatnia aktualizacja 09-11-2013 10:04 0  fot. Tomasz Gzell  /  źródło: PAP Portrety fotograficzne kilkudziesięciu byłych więźniów obozów koncentracyjnych z całego świata od soboty będzie można obejrzeć na wystawie „Nieodwracalne” w Leica Gallery Warszawa.

 • Avril Lavigne

  Avril Lavigne

  Recenzja płyty Avril Lavigne Piąty studyjny album kanadyjskiej wokalistki. Płytę, której produkcją zajęli się m.in. mąż wokalistki Chad Kroeger i L.A. Reid, promowały single "Here

 • Ilu Polaków gra w gry online?

  Ilu Polaków gra w gry online?

  Gry online cieszą się sporą popularnością. Ilu z nas w nie gra? Kto częściej – kobiety, czy mężczyźni?

 • Ślepy traf

  Ślepy traf

  „Ślepy traf”, to historia studenta, który postanawia zarabiać na hazardzie. To już jest ryzykowne, a ryzykowne jest tym bardziej, że hazard ten odbywa się w internecie. Na negatywne efekty pomysłu kreatywnego studenta nie trzeba długo czekać. Ktoś równie, a może jeszcze bardziej kreatywny, oszukuje go. Oszustem jest bezwzględny gangster będący jednocześnie właścicielem portalu. Bohater filmu nie waha się, wyrusza w tamtą stronę by wymierzyć sprawiedliwość człowiekowi, który doprowadził go do ruiny. Na miejscu okazuje się, że właściciel internetowego serwisu pokerowego dysponuje bogactwem, które bez reszty oczarowuje młodego człowieka. Zamiast martwić się pieniędzmi na czesne, które przepadły bezpowrotnie, bohater filmu przyjmuje propozycję gangstera. Propozycją tą jest praca w roli człowieka do wszystkiego. W postać pechowego studenta wcielił się zdobywca Oscara Ben Affleck. W „ Ślepym trafie” zobaczymy także Gemmę Arterton i Anthony’ego Mackie. Najlepiej ogląda się tu Bena Afflecka, który gra pozbawionego skrupułów i do cna zepsutego właściciela serwisu internetowego dla pokerzystów – Ivana Blocka. To jego ofiarą pada trochę naiwny, trochę chciwy i trochę bezmyślny Richie. Podczas pobytu na Florydzie Richie przeżywa wiele trudnych sytuacji. Przeżywa je raczej lekko, a najważniejsze jest to, że wychodzi z nich bez szwanku. Było groźnie, zwłaszcza przed spotkaniem z gorliwymi podwładnymi Blocka. Czy Richie’mu opłacało się przyjęcie fuchy oferowanej przez Blocka? Czy coś zmieniło to w jego życiu? Czy Richie nauczył się czegoś dzięki temu? Jak wyszedł na przygodzie, która zaczęła się od czystej chęci łatwego zysku? Tego wszystkiego dowiedzą się ci, co nie przypadkiem trafią do kina na ”Ślepy traf”.

 • Hot Tub Cinema w Londynie

  Hot Tub Cinema w Londynie

  Uczestnicy wykupują miejsca w.. jacuzzi, które mają do swojej dyspozycji przez całą noc. Latem imprezy odbywają się na dachu, gdzie uczestnicy mają dodatkowo widok na panoramę Londynu. W chłodniejszych miesiącach imprezy odbywają się w różnych pomieszczeniach znajdujących się w budynku!

 • Roma Gąsiorowska otworzyła WAMP

  Roma Gąsiorowska otworzyła WAMP

  Funkcjonowanie artysty bez samodyscypliny i ciągłego oczyszczania się z emocji jest niemożliwe – mówi Roma Gąsiorowska. Jej WAMP to nie tylko szkoła aktorska, ale miejsce duchowego, artystycznego i fizycznego rozwoju jednostki.

 • Dieta kobiet

  Dieta kobiet
 • Justyna Steczkowska

  Justyna Steczkowska
 • Serial potępionych – Spartakus

  Serial potępionych – Spartakus

  Fikcyjna antyczna historia o gladiatorach sprawia wrażenie jakoby od samego początku wisiała nad nią klątwa. Nie dość, że projektem zainteresowała się prywatna stacja kablowa Starz i przeznaczyła na realizację minimalną kwotę budżetową, to jeszcze w późniejszych etapach okazało się, że aktor wcielający się w głównego bohatera ma raka i musi wycofać się z roli. Producenci uporczywie walczyli by serialu nie zdjęto z anteny i zafundowali widzom prequel/spin-off, któremu nikt nie szczędził srogich słów krytyki.

 • Bioshock Infinite coraz bliżej. Warto wyłożyć pieniądze?

  Bioshock Infinite coraz bliżej. Warto wyłożyć pieniądze?

  Opowieść Booker’a DeWitt, byłego pracownika Agencji Pinkertona, który trafia do podniebnego miasta Kolumbia, będzie jakością samą w sobie.

 • Powrót na tron – Justin Timberlake dalej bezkonkurencyjny

  Powrót na tron – Justin Timberlake dalej bezkonkurencyjny

  Justin Timberlake po wydaniu w 2002 albumu “Justified” i w 2006 “FutureSex/LoveSounds” trafił błyskawicznie na sam szczyt popowej ekstraklasy. I na dobrą sprawę nikt nie odebrał mu korony od czasu gdy po nagraniu tego drugiego krążka postanowił kolejny raz zrobić sobie przerwę od muzyki i skupić się na karierze aktorskiej. Nic więc dziwnego, że nowa płyta, “The 20/20 Experience” była wyczekiwana tak bardzo – świat popu co prawda poszedł do przodu i ewoluował (choć można dyskutować, czy w dobrym kierunku), ale ani nikt z pretendentów do tronu nie miał w sobie tyle charyzmy i talentu co JT (Usher, Ne-Yo i inni popłynęli w przeciętność), ani producenci i kompozytorzy nie potrafili pociągnąć swoich gwiazd w kierunku, który pomógłby im odnieść sukces tak artystyczny, jak i komercyjny – co udało się przecież naszemu dzisiejszemu bohaterowi. Timberlake jest w końcu jednym z tych niewielu artystów popowych, których można słuchać publicznie bez żenady, nie zasłaniając się łatką guilty pleasure – a swoją drogą, muzycznie wyrósł przecież z jednego z bardziej wstydliwych okresów muzyki pop.

 • Testy Army III

  Testy Army III

  Treściwa recenzja nadchodzącej kontynuacji serii ARMA. Artykuł zawiera opis nowości graficznych, wrażeń z gameplayu jak i samej ceny produktu.

 • Romantyczna Małgorzata Kożuchowska

  Romantyczna Małgorzata Kożuchowska
 • "CALLING YOU" - Jevetta Steele

  "CALLING YOU" - Jevetta Steele
 • A ty jak urządziłbyś swoje mieszkanie? Nowy reality show TVN

  A ty jak urządziłbyś swoje mieszkanie? Nowy reality show TVN

  TVN pracuje nad nowym programem typu reality show. Niewykluczone, że wyemituje go jeszcze w wiosennej ramówce. Program ma tytuł "Bitwa o dom". Weźmie w nim udział osiem rodzin. Każda dostanie do wykończenia i urządzenia jedno mieszkanie. Ta, która w ocenie jury zrobi to najlepiej, wygra mieszkanie, które przygotowała. Uczestnikom programu będą doradzali eksperci.

 • Kto reklamuje buty CCC?

  Kto reklamuje buty CCC?