• Jak zdobyć kobietę marzeń?

  Jak zdobyć kobietę marzeń?

  Wabią kobiety, ułatwiają zbliżenie, gwarantują upojną noc – to już potwierdzone. Brytyjscy naukowcy udowodnili skuteczność feromonów. Możesz zdobyć każdą kobietę. Wystarczy jedna kropla. Chemia miłości ma potwierdzenie w badaniach!

 • Czy często myślisz o tym, jak było jej z poprzednim facetem?

  Czy często myślisz o tym, jak było jej z poprzednim facetem?

  Temat jest wyjątkowo niewygodny, ale nie może go uniknąć żaden związek. Dawni partnerzy często stają się zarzewiem poważnych konfliktów. Kobiety mają pretensje zarówno wtedy, gdy o "byłych" mówimy za dużo, jak wówczas, gdy w ogóle unikamy tego wątku. Relacje z "eks" też nie należą do najłatwiejszych.

 • Pierwszy pocałunek: 20 nieznajomych całuje się po raz pierwszy

  Pierwszy pocałunek: 20 nieznajomych całuje się po raz pierwszy

  3 minuty, podczas których zakołacze ci serce. Nieznajomi całują się po raz pierwszy - NIEZWYKŁE WIDEO

 • Jak długo żyją plemniki?

  Jak długo żyją plemniki?

  Jak długo żyją plemniki? Czy to możliwe, żeby przedostały się z dłoni do pochwy i spowodowały zapłodnienie?

 • Sposoby na zwiększenie libido

  Sposoby na zwiększenie libido

  Wśród przyjaciół i znajomych chętnie opowiadamy o swoich seksualnych podbojach i planach z nimi związanych. Tymczasem wielu z nas wstydzi się przyznać, że ich chęć na miłosne igraszki ostatnio podejrzanie zmalała… Spadek libido na różnych etapach życia przytrafia się niemal każdemu – możemy jednak skutecznie walczyć z tym problemem

 • Wszystkie moje orgazmy były udawane!

  Wszystkie moje orgazmy były udawane!

  Czasami można mieć wrażenie, że dookoła niego kręci się świat. Innym razem mądre głowy przekonują nas, że nie jest ważny, że liczą się uczucia i to, co dyktuje nam serce. Jak jest w rzeczywistości? Czy bez orgazmu byli byśmy szczęśliwymi ludźmi?

 • 5 słów, które mogą zniszczyć związek

  5 słów, które mogą zniszczyć związek

  1. NIGDY To słowo oznacza ostateczność i użyte w pewnych kontekstach przekreśla nadzieję na dobrą zmianę. „Nigdy” zamyka na słuchanie, kompromis, okazanie dobrej woli. Gdy ktoś często słyszy to słowo może czuć, że przestrzeń wokół niego, gdy jest w związku, kurczy się. Może zacząć się psychicznie dusić. Takie poczucie wyklucza odczuwanie radosnej miłości, która tak naprawdę jest wolnością. 2. ZAWSZE Takiemu stwierdzeniu blisko jest do postawy sztywnej i nieprzejednanej. Gdy często korzystamy z „zawsze”, dajemy sygnał, że to my wszystko wiemy, mamy rację i niewiele z tym można zrobić. To druga strona medalu słowa „nigdy”, może wywołać podobne skutki. 3. ALE Kojarzy się z manipulacją i asekuracją, a przede wszystkim ze stawianiem warunków. A miłość jest bezwarunkowa. „Ale” może negować wszystko dobre, co zostało powiedziane wcześniej. Przez „ale” pozytywne oświadczenie może stać się negatywnym. Może podważać zaufanie, wiarygodność, zaprzeczać budowaniu bliskości. Podobnie działają słowa „jednak” i „choć”. Lepiej nie używać ich za często. 4. Tu wstaw dowolny WULGARYZM Słowa wulgarne, obraźliwe, nieprzyzwoite wypowiedziane do partnera atakują go i powodują niepowetowane szkody dla relacji. Gdy okazujemy brak szacunku drugiej osobie, w związku pojawia się pogarda. Wówczas związek przestaje być przestrzenią przyjazną do budowania czegokolwiek dobrego. 5. ODCHODZĘ Grożenie rozwodem lub rozstaniem jako metoda kontroli i zastraszania nie sprzyja uważnej komunikacji i konstruktywnemu rozwiązywaniu konfliktów. Między ludźmi pojawia się lęk spowodowany szantażowaniem, co w sposób naturalny oddala a nie zbliża. Decydowanie się na rozstanie jest poważnym krokiem, o którym lepiej poinformować wtedy, kiedy naprawdę to rozważamy.

 • Gdy on za dużo czasu spędza z kolegami

  Gdy on za dużo czasu spędza z kolegami
 • Największe seksualne żale mężczyzn i kobiet

  Największe seksualne żale mężczyzn i kobiet

  Jeśli chodzi o podejście do życia erotycznego kobiet i mężczyzn, faktycznie można odnieść wrażenie, że pochodzimy z dwóch różnych planet. "Na Marsie" powodem do smutku są szanse, których się nie wykorzystało. A "na Wenus"?

 • Oto idealna różnica wieku w związku

  Oto idealna różnica wieku w związku

  Ustalono, jaka jest idealna różnica wieku dla osób będących w związku. Wynosi ona dokładnie cztery lata i cztery miesiące. Przy okazji wyszło na jaw, że kobiety wychodzą za mąż za dużo starszych od siebie facetów dla... pieniędzy.

 • Seksualność kobiet nadal skrywa wiele tajemnic

  Seksualność kobiet nadal skrywa wiele tajemnic

  Kobiety w zachowaniach seksualnych okazały się jeszcze bardziej zagadkowe i nieprzewidywalne niż dotychczas sądzono - twierdzi prof. Zbigniew Lew-Starowicz, powołując się na najnowsze badania. Dodaje, że na nowo odkrywana jest również jej anatomia intymna. Specjalista mówił o tym podczas konferencji "Seksualność kluczem do zdrowia reprodukcyjnego i seksualnego pary. Polska wersja Indeksu Funkcji Seksualnej Kobiety", która odbyła się w Warszawie.

 • Od czego zależy nasza atrakcyjność seksualna?

  Od czego zależy nasza atrakcyjność seksualna?

  Ciekawe eksperymenty przeprowadzone przez różnych badaczy wykazują dużą zależność atrakcyjności seksualnej kobiet i mężczyzn od feromonów – bezwonnych mieszanin substancji chemicznych, które są wydzielane i odbierane przez osobników tego samego gatunku i wywołują określoną reakcję (np. seksualną)

 • Kocham, ale zdradzam

  Kocham, ale zdradzam

  Zdradzili z samotności, frustracji, czasami nudy, ale mimo to twierdzą, że swoich partnerów kochają ponad wszystko i nie wyobrażają sobie rozstania. Zdarza się, że dopiero skok w bok powoduje, że partnerzy budzą się z letargu i zaczynają rozmawiać o swoich potrzebach i uczuciach. Zdarza się, że nie da się już poskładać związku... Mariola miała romans, który trwał niemal rok, ale twierdzi, że nawet przez chwilę nie przestała kochać swojego męża. Mają pięcioletnią córkę. I są ze sobą szczęśliwi. Ale razem nie byli prawie dwa lata, bo ona wyjechała do pracy, do Londynu. Piotr został z dzieckiem w Warszawie. Kupili prawie 100-metrowe mieszkanie, bo marzyli o dużej rodzinie, samochód, bo mieszkają daleko od centrum miasta. A to wszystko na kredyt.

 • Poliamoria, czyli miłość w sieci

  Poliamoria, czyli miłość w sieci

  Odrzucili monogamię. Żyją w poliamorycznych sieciach związków o różnym natężeniu emocjonalnym. Kochankowie, dziewczyna/chłopak, przyjaciel, z którym uprawia się seks, ktoś z kim ma się romans albo jednorazowy seks. W sieci mogą też znajdować się np. chłopak mojej dziewczyny albo dziewczyna mojego chłopaka. Tym skomplikowanych konfiguracji jest wiele. Aż dziw, że się w nich nie gubią. – Trzeba się nauczyć rozpoznawać różne formy bliskości. To niezły trening – przyznaje Krzysztof Pacewicz. I, jak twierdzą, taki styl budowania relacji daje im poczucie bezpieczeństwa: - Jak się pojawia się druga osoba, która podoba się twojemu chłopakowi czy dziewczynie, to ona nie jest zagrożeniem. Nie są zamiast ciebie, są oprócz. Nie ma tej nieznośnej zerojedynkowości, która jest w monogamicznych związkach. I jak coś się rozpada, nie zostajesz sam, bo masz inne bliskie osoby – twierdzi Joanna Erbel. Powyższy materiał z tygodnika "Newsweek". A co na ten temat sądzą redaktorzy "Polonia Christiana"? http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LwguIYJXw2E

 • Czy można uprawiać seks z przyjacielem?

  Czy można uprawiać seks z przyjacielem?

  Czy pójście do łóżka z kumplem może zniszczyć waszą przyjaźń? A może tylko ją zacieśni i rozwinie się w piękny związek? Spór jest gorący.

 • Kulki Gejszy i gadżety dla par dla urozmaicenia życia seksualnego - to najczęściej kupują klienci

  Kulki Gejszy i gadżety dla par dla urozmaicenia życia seksualnego - to najczęściej kupują klienci
 • Czego nie lubią mężczyźni w łóżku?

  Czego nie lubią mężczyźni w łóżku?

  Kobiety uwielbiają podniecać facetów - prowokują, pieszczą, a potem, kiedy robi się gorąco, wykręcają się sianem - mówi Jan. - Za każdym razem, kiedy dziewczyna, z którą jestem wywija mi taki numer, przedstawiam jej bardzo prostą zasadę, ostrzegając: Nie pocieraj lampy, jeśli nie chcesz się spotkać z dżinem. To tak, jakbym ja zaczął snuć wizję romantycznego wypadu na zakupy do Paryża, zaczął robić rezerwację hotelu, a potem brutalnie powiedział, że nic z tego nie będzie. - Drogie panie, tak się nie robi!

 • Zbyt zmęczony na seks? Uważaj, to stres!

  Zbyt zmęczony na seks? Uważaj, to stres!
 • Dieta dobra na seks

  Dieta dobra na seks

  Problem z potencją dotyczy około 10% populacji. Szacuje się, że w Polsce z zaburzeniami erekcji zmaga się ponad 2,5 miliona mężczyzn. Okazuje się, iż dzięki dobrze zbilansowanej diecie można uniknąć tego problemu.

 • Wakacyjny przewodnik seksualny: Kuba

  Wakacyjny przewodnik seksualny: Kuba

  Wakacje - najlepsza pora na erotyczne przygody, niezwykłe uniesienia, doświadczanie nowości. Latem miłości fizycznej pragniemy mocniej niż na co dzień. Wybierając się w podróż po przygody, dobrze mieć wiedzę na temat odmienności zwyczajów i sygnałów seksualnych. Przyszła kolej, by pokazać, jak to się robi na Kubie!