• Pavlok

  Pavlok

  Wiesz jak jest - założyłeś, że przebiegniesz 5 km. Do ukończenia dystansu brakuje ci kilkunastu metrów. Twoje ciało nie wytrzymuje, a umysł już dawno się poddał. Pavlok o tym wie i na twoje nieszczęście nie zna wyrażenia "już nie mogę".

 • Land Rover pokazał technologię niewidzialnego samochodu

  Land Rover pokazał technologię niewidzialnego samochodu

  Aston Martin Vanquish, znany z filmu "Śmierć nadejdzie jutro" samochód James’a Bonda, już niedługo może pojawić się w szerokiej sprzedaży. Otóż firma Land Rover opracowała metodę na wyprodukowanie „niewidzialnych” pojazdów.

 • Body Dryer

  Body Dryer

  Wycieranie się jest męczące? Twórcy Body Dryer mają na to sposób. Technologia ułatwia nam życie. Body Dryer to suszarka do ciała przypominająca wagę. Zasady są bardzo proste: stajemy i czekamy, aż powietrze wysuszy nasze ciało

 • Andrassy Dress

  Andrassy Dress
 • Kobieta pracująca według polskiego projektanta Bartka Janusza

  Kobieta pracująca według polskiego projektanta Bartka Janusza

  Były kolory i szaleństwo w sylwestrowo-karnawałowej kolekcji designera, dlatego teraz przyszedł czas na ekologię i propozycje na co dzień. Otulona w miękkie wełny i kaszmiry oraz zadziorna w ekologicznej skórze. Taka jest kobieta w projekcie modowym Bartka Janusza „Work Woman”.

 • Kurtki i płaszcze Camaieu na jesień i zimę 2013/14

  Kurtki i płaszcze Camaieu na jesień i zimę 2013/14

  Oprócz krótkich, pikowanych kurtek w galerii zdjęć, możecie zobaczyć ramoneski i trencze. Jakiego modelu poszukujecie? Co będziecie nosić w nadchodzącym sezonie?

 • Polska, kraj fatalnych mężczyzn

  Polska, kraj fatalnych mężczyzn

  Zapytaj przeciętnego polskiego faceta, co wkurza go przede wszystkim. Poza pomysłami Rostowskiego oraz poziomem polskiej reprezentacji w piłkę kopaną wymieni ci na pewno fakt, że Polki na potęgę z chęcią wiążą się z obcokrajowcami. Powie, że wystarczy po prostu mieć obywatelstwo kraju położonego na Zachód od naszej wesołej Macierzy, aby przeciętnej Polce oczy zaświeciły się pięknym blaskiem zainteresowania. Znając polskiego faceta, na pewno dorzuci przy tym jakąś kołtuńską uwagę o rzekomym puszczalstwie. Jakim puszczalstwie? Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę grafiki hasło "Polski mężczyzna" i zobaczcie, co wyświetli się wam jako pierwsze. Na prześwietlonym, stockowym zdjęciu widnieje gruby obrzympał w podkoszulce typu "żonobijca", z sumiastym wąsiskiem, pilotem i kuflem browaru w łapie. Facet patrzy z obiektyw z miną zdezorientowanego dziecka, każąc się domyślać, że jego poziom inteligencji pozwolił mu kiedyś, raz w życiu, na rozwiązanie krzyżówki. Takiej z podpowiedziami wydrukowanymi małą czcionką z boku.

 • white oleander

  white oleander
 • PARADA – STLOWI ROWERZYŚCI

  PARADA – STLOWI ROWERZYŚCI

  W ramach tegorocznej edycji Warsaw Fashion Street z inicjatywy Doroty Wróblewskiej oraz firmy Electra odbędzie się PARADA – STLOWI ROWERZYŚCI. Jazda na rowerze jest zdrowa i modna, idealnie współgra z aktualnym trendem na ekologiczny tryb życia. Motywem przewodnim WARSAW FASHION STREET 2013 jest ekologia i natura, dlatego też wspólnie z producentem rowerów ELECTRA, zorganizowana zostanie parada pod hasłem STYLOWI ROWERZYŚCI. Spośród najbardziej stylowych i szykownych fanów dwóch kółek jury wyłoni zwycięzców. Do wygrania atrakcyjne nagrody, m.in. ROWER marki ELECTRA. Dzięki tej inicjatywie, pragniemy pokazać jak ważna jest świadomość ochrony środowiska i jak MODNIE żyć z EKOLOGIĄ. Parada odbędzie się 22 czerwca w Warszawie pod Kolumną Zygmunta o godz. 16.00

 • Butterfly - wedding shoes

  Butterfly - wedding shoes
 • Eleganckie adidasy

  Eleganckie adidasy
 • Oto winowajcy nadmiernego apetytu

  Oto winowajcy nadmiernego apetytu

  Kan­dy­do­za: bak­te­ria, która po­wo­du­je tę in­fek­cję droż­dżo­wą, po­trze­bu­je do życia cukru i wę­glo­wo­da­nów - może więc spo­wo­do­wać, że nasz or­ga­nizm bę­dzie się ich do­ma­gał. Im wię­cej ich jesz, tym bar­dzie twój or­ga­nizm się ich do­ma­ga. Nie­to­le­ran­cja na po­kar­my: jeśli źle re­agu­jesz na nie­któ­re po­kar­my, może to wy­wo­łać w or­ga­ni­zmie re­ak­cję unie­moż­li­wia­ją­cą utra­tę wagi. Po­kar­ma­mi, które naj­czę­ściej po­wo­du­ją pro­ble­my są psze­ni­ca i pro­duk­ty na­bia­ło­we. Niski po­ziom cukru we krwi: hi­po­gli­ke­mia, czyli spa­dek po­zio­mu cukru we krwi, po­wo­du­je, że or­ga­nizm do­ma­ga się po­kar­mu ob­fi­tu­ją­ce­go w cu­kier. Jeśli jed­nak ule­gniesz i zjesz ka­wa­łek cia­sta, po­ziom krwi pod­sko­czy tak wy­so­ko, że runie rów­no­wa­ga w or­ga­ni­zmie. Huś­taw­ka ata­ków głodu stwo­rzy błęd­ne koło po­le­ga­ją­ce na kar­mie­niu or­ga­ni­zmu nie­od­po­wied­ni­mi rze­cza­mi - i waga bę­dzie ro­snąć.

 • Tweed jacket and matching skirt, spring/summer 2003

  Tweed jacket and matching skirt, spring/summer 2003
 • Kate Moss

  Kate Moss
 • Anais Pouliot by Sean and Seng for Numero

  Anais Pouliot by Sean and Seng for Numero
 • Valentino wiosna - lato 2013

  Valentino wiosna - lato 2013
 • iWycieraczka dla właścicieli iPhona

  iWycieraczka dla właścicieli iPhona
 • Rzeczy, które warto kupić na wiosnę

  Rzeczy, które warto kupić na wiosnę
 • Nierozłączna para: seks i fitness

  Nierozłączna para: seks i fitness

  Ognisty seks wymaga niezłej kondycji, siły i sprawności, dlatego nikomu nie powinna być obojętna jego łóżkowa forma.

 • Chcesz mieć lepszą cerę? Jedz czekoladę

  Chcesz mieć lepszą cerę? Jedz czekoladę