wokół seksu

 • Nowy afrodyzjak - pajęczy jad

  Naukowcy twierdzą, że odkryli nową Viagrę. Substancja poprawiająca jakość życia seksualnego znajduje się w... pajęczym jadzie. Ukąszenia jednego z pająków, wałęsaka brazylijskiego, może wywołać wiele skutków ubocznych, w tym... czterogodzinną erekcję. Ten gatunek jadowitych pająków znaleźć można w tropikalnej części Ameryki Południowej i Środkowej. Naukowcy z Medical College of Georgia wierzą, że badania nad ich jadem mogą spowodować przełom w leczeniu zaburzeń erekcji.

  0
 • Jak powinno wyglądać seksualne preludium?

  Dla mężczyzn najważniejsza część zbliżenia odbywa się w przysłowiowej sypialni. Jednak kobietom to nie wystarczy. Najważniejsza dla nich jest gra wstępna. Potrzebują rozgrzewki. Błędem jest rozpoczynanie zabawy dopiero w sypialni. Na start można już wyjechać w drodze do domu, czy w restauracji mówiąc sobie drobne sprośności, czy wysyłając niegrzeczne SMS-y. Można rozpocząć zabawę w każdym miejscu i o każdej porze. W chwili, kiedy wrócimy do domu możemy mieć przed sobą bardzo rozpaloną kobietę. Jednak nie zawsze. Warto wówczas okazać jej nieco czułości i postarać się, żeby poczuła się bezpiecznie i pewnie. Naukowcy od pewnego czasu udowadniają, że dłuższe przytulenie pozytywnie wpływa na relacje z osobą przytulaną i wzmacnia jej poczucie bezpieczeństwa. Największym błędem na tym etapie byłoby spieszenie się z rozebraniem partnerki. Na szczęście dla nas damskie ciało ma całkiem sporo punktów erogennych i nim dojdziemy do właściwej bazy możemy długo i powolnie poeksperymentować na jej ciele. Tym bardziej, że te eksperymenty mogą być bardzo przyjemne. Ile powinna trwać idealna gra wstępna? Specjaliści mówią, że około 20 minut. Po tym czasie kobieta jest najbardziej rozpalona. Kiedy już zobaczy się w jej oku błysk. Można przejść do kolejnego kroku. Powodzenia panowie!

  0
 • EROTYKA "Learning to Fly" by Michaël Fournier

  0
 • EROTYKA Słoneczny poranek

  0
 • Seksowna jak Francuzka. Jak one to robią, że cieszą się taką opinią?

  Francuzki są seksowne, ale nie wulgarne - takie zdanie o kobietach z tego kraju mają nie tylko panowie, ale także panie. W czym tkwi ich seksapil? - Francuzki uważają, że nie należy sprawiać wrażenia, jakby nadmiernie się starały wyglądać ponętnie. Obcisłe spodnie, z wystającymi stringami, szpile i ultrakrótka spódnica, dekolt aż po pępek - za każdym razem gdy w barze, w którym pracowałem pojawiały się tak ubrane dziewczyny, od razu wiedziałem, że to turystki, nie Francuzki. Paryżanki dawkują napięcie - przypadkiem błysną udem w pończosze, opadnie im sweter z ramienia i przez sekundę będzie widać ramiączko od stanika. Tutejsze kobiety nie epatują golizną - chyba, że w sypialni...

  0
 • Kobiety po trzydziestce zdobywają seksualny szczyt

  - Seks to ostatnia rzecz, na jaką możesz liczyć w małżeństwie z długim stażem - uważa kilku mężów... z długim stażem. - Albo na Wyspach sytuacja jest inna niż w Polsce albo ankietowane panie koloryzowały. - Mamy z żoną prawie czterdzieści lat, dwójkę dzieci w wieku osiem i cztery lata i czasami brakuje nam siły na to, żeby się do siebie wieczorem przytulić - tłumaczy. - A ja jestem przypadkiem potwierdzającym tę tezę - argumentuje znajoma w magicznym wieku 35 lat. Do 27 roku życia w ogóle nie miałam orgazmów - szczerze mówiąc pomimo chęci jakoś nie udało mi się ich osiągnąć. Na trzydziestkę dostałam wibrator i to jest dla mnie data graniczna. Najpierw jednak musiałam poznać siebie, a potem dać się poznać partnerowi. Jak miałam 20 lat to udawałam, że wiem, o co w seksie chodzi, a nie wiedziałam nic. - Ja tam nie sądzę, żeby ukończenie 35. roku życia miało coś zmienić w moim apetycie na seks - zapewnia 25-letnia studentka. - Zawsze lubiłam seks, miałam duży apetyt i gorący temperament.

  0
 • 7 grzechów głównych mężczyzn w sypialni

  Kobieta w łóżku widziana oczami mężczyzny? Tym razem przedstawiamy męski punkt widzenia na bardzo damskie kwestie. Ku przestrodze i gwoli informacji!

  0
 • Sadomasochizm: groźna dewiacja, czy akceptowalna odmienność?

  To, że lubisz wiązać lub być wiązanym, wymierzać razy, albo doświadczać klapsów przed spełnieniem, nie oznacza jeszcze, że masz niebezpieczne skłonności, wyraźnie wykraczające poza społeczne normy. Kiedy jednak ból, poniżanie czy krępowanie, stają się bezwzględnym warunkiem osiągania satysfakcji seksualnej, a krzywda jednego z partnerów wcale nie jest na niby, można już mówić o klasycznym sadomasochizmie. Wciąż jednak takie zachowanie nie musi niepokoić.

  0
 • Speed dating: randka na szybkości

  0
 • Mity o ciele kobiety

  0
 • Zbyt zmęczony na seks? Uważaj, to stres!

  0
 • Swingersi i swappersi - wymieńmy się partnerami

  Z badań prof. Izdebskiego z 2001 roku wynika, że do związku pozamałżeńskiego przyznaje się ok. 15% mężczyzn i tyle samo kobiet w Polsce. Zazwyczaj, gdy zdrada wychodzi na jaw, jest przyczyną rozpadu związku. Pojawił się więc pewien pomysł na zdradę jawną, kontrolowaną i za pewnym przyzwoleniem. Najczęściej mówimy o swingersach (wymiana partnerów nie będących w stałych związkach) oraz swappersach (wymiana partnerów ze stałych związków). W Polsce pojawiły się ekskluzywne kluby zapewniające tego typu wymiany. Zazwyczaj odznaczają się dużą dyskrecją, mają charakter zamknięty, wyposażone są nie tylko w sypialnie, ale także dyskoteki, puby, restauracje, sauny itp. Bilety wstępu wahają się w granicach kilkuset złotych. Trafiając do swingers klubu nie trzeba od razu uczestniczyć w seksie grupowym, pierwsze wizyty mogą polegać na obserwacji oraz weryfikacji czy na pewno istnieje chęć dołączenia do zabawy. Ze swingers klubów korzystają najczęściej osoby, które pragną w ten sposób urozmaicić swoje życie seksualne a także Ci, dla których seks grupowy jest jedyną metodą realizacji potrzeby seksualnej.

  0
 • Nie mam czasu na seks

  W jakiej kondycji jest seks młodych Polaków? Siedzę dziewiątą godzinę w gabinecie – mówi terapeutka. Stres, dziesiątki zadań i wysiadywanie w pracy daleko ponad normę sprawiają, że jesteśmy zbyt zmęczeni na seks.

  0
 • Dlaczego faceci flirtują z innymi kobietami?

  Dlaczego mężczyźni, którzy żyją w udanych związkach i kochają swoje partnerki, flirtują i podrywają inne kobiety?

  0
 • Polacy grają w grę wstępną

  Deklarowane w ankietach 20 minut gry wstępnej to raczej życzenie niż rzeczywistość. Na niedostatek pieszczot narzekają głównie kobiety. Tymczasem badacze dowodzą, że ludzie, którzy mają stałego partnera – a więc tym samym mogą liczyć na regularny, intymny dotyk – są zdrowsi, szczęśliwsi i żyją dłużej.

  0
 • Kamienie milowe bliskości - czy masz je za sobą?

  Co innego bieganie na randki - w pełnym makijażu i seksownych fatałaszkach, a co innego - pierwszy wspólny poranek - bez makijażu i z niezbyt świeżym oddechem. Ile stopni na drodze do całkowitej bliskości masz już za sobą?

  0
 • Sześć mitów (ze 101) na temat seksu

  Mity dają wiedzę na tacy, nie trzeba myśleć, bo wiadomo jak jest. I, niestety, przyjmują one rolę drogowskazu w życiu seksualnym - uważa Zbigniew Wojtasiński, autor książki "101 mitów o seksie".

  0
 • Czego nie lubią mężczyźni w łóżku?

  Kobiety uwielbiają podniecać facetów - prowokują, pieszczą, a potem, kiedy robi się gorąco, wykręcają się sianem - mówi Jan. - Za każdym razem, kiedy dziewczyna, z którą jestem wywija mi taki numer, przedstawiam jej bardzo prostą zasadę, ostrzegając: Nie pocieraj lampy, jeśli nie chcesz się spotkać z dżinem. To tak, jakbym ja zaczął snuć wizję romantycznego wypadu na zakupy do Paryża, zaczął robić rezerwację hotelu, a potem brutalnie powiedział, że nic z tego nie będzie. - Drogie panie, tak się nie robi!

  0
 • Mike Lousada - guru od kobiecego orgazmu ?

  Mike Lousada dużo mówi o intymności. Ale czy to, co robi, nie jest nieco zbyt intymne? Przyznam, że jestem nieco zaskoczona, iż nikt jeszcze nie wymyślił jakiegoś pretekstu, by go aresztować, zważywszy na liczbę kobiet, które płacą za doznanie orgazmu w jego gabinecie.

  0
 • Zawiąż mi oczy kochanie

  W łóżku nie bądź drwalem, zostań Don Juanem i mistrzem Kamasutry. My ci trochę podpowiemy, żebyś potem, w sypialni (albo na kuchennym blacie, podłodze, balkonie, czy jakimkolwiek miejscu, jakie podsunie wam wyobraźnia), pokazał jej prawdziwą Sztukę Kochania.

  0
 • Pokochaj nagość

  Pewne siebie kobiety, akceptujące swoje ciało i wiedzą, jak czerpać radość z seksu.

  0
 • Seks w stylu 3xP?

  Koniec ze stereotypem, że Polacy kochają się w stylu 3xP: po cichu, po ciemku i pod kołdrą. Według najnowszego badania portalu C-Date.pl, w kwestiach obyczajowych jesteśmy narodem coraz bardziej odważnym i wcale nie odbiegamy znacząco od innych nacji. 1/3 Polaków deklaruje, że otwarcie rozmawia o swoich potrzebach i realizuje swoje seksualne fantazje.

  0
 • Gdy mija pierwsze zauroczenie warto zadbać o bliskość w związku

  Bądź obecny, kiedy jesteś z parterem Nie toń w telefonie, komputerze czy telewizorze, chyba, że utrzymujecie kontakt fizyczny i razem oglądacie film. Żeby utrzymać intymność, nie możesz się rozpraszać. Ciesz się obecnością partnera i bądź dla niego. Oczy to okna duszy... tak mówią - zaglądaj w duszę swojego partnera i pozwól zaglądać mu w Twoją. Oczy to kluczowy element kontaktu społecznego, jeśli nie patrzysz partnerowi w oczy, unikasz podstawowej formy kontaktu! Pokazuj całym ciałem, że jego kochasz i pragniesz. Przytulaj, dotykaj, głaszcz, pieść - choćby mimochodem, nawet jeśli będzie to tylko dłoń. Dziel się przeżyciami Emocjonalna, psychiczna i fizyczna intymność z partnerem rozpoczyna się od wsłuchiwania się w jego potrzeby, motywacje, poglądy. Słuchaj i zwracaj uwagę na drobiazgi - czasem drobiazgi robią ogromną różnicę. Aktywne słuchanie oznacza bycie uważnym, nie rozpraszanie się, nie wyprzedzanie słów partnera i nie myślenie o tym, co Ty chcesz odpowiedzieć za chwilę. Akceptuj bezwarunkowo i wspieraj Wchodząc w związek, nie zakładaj, że zmienisz partnera - albo Ci odpowiada, albo nie. Jeśli ma drobne wady, które dostrzegasz, ale które Ci nie przeszkadzają, pamiętaj o tym na późniejszym etapie związku - akceptuj bezwarunkowo partnera i jego miłość. Każdy zmienia się biegiem czasu, pod wpływem ludzi, z którymi żyje - akceptuj to i ciesz się tą zmianą, bo jesteś jej ważną częścią. Partner nie oczekuje od Ciebie krytycyzmu. Jesteś azylem bezpieczeństwa partnera, ciepłem, w którym się grzeje. Jeśli nie jesteś pewna, jak udzielić wsparcia, po prostu okaż troskę słuchając. Bądźcie aktywni seksualnie I to nie tylko praktycznie! Rozmawiajcie o tym, co robicie w łóżku, co Wam się podobało, co chcielibyście robić z partnerem. Przygotujcie sobie scenariusze erotyczne. Poszerzajcie stopniowo swój repertuar i wypróbujcie nowości - może zabawki erotyczne będą świetnym pomysłem? Wesołe wibracje mogą Was dodatkowo pozytywnie nastroić oraz odkryć całkiem nowe horyzonty wspólnych doświadczeń

  0
 • Seks z odrobiną ryzyka

  Droga redakcjo, lubię tak zwane szybkie numerki. Chciałbym to robić w jakichś dziwnych miejscach, czasem nawet w trochę ryzykownych sytuacjach. Na przykład na kuchennym stole albo na balkonie, w windzie między 10. piętrem i parterem, w sklepowej przebieralni. Żona czasem daje się namówić, ale generalnie lubi po bożemu - w łóżku, przy zamkniętych drzwiach i co najwyżej niewielkim oświetleniu. Czy można ją jakoś zarazić moją skłonnością do odrobiny szaleństwa? Robert

  0
 • Sposób na wierność: oksytocyna

  Skromny hormon peptydowy złożony z dziewięciu aminokwasów uratuje twój związek. Dowiedli tego naukowcy. Można wierzyć, bo tym razem nie amerykańscy, a swojscy niemieccy (z chińskimi kolegami).

  0
 • 14 minut seksu... raz na trzy dni. Czy mieścisz się w polskiej średniej?

  Z badań prof. Izdebskiego wynika, że w 2001 roku Polacy kochali się średnio 18 minut. Cztery lata później 14,5 minuty, a w 2011 roku skróciła się do 14 minut. Skąd takie zmiany? - Od 2001 roku minęła cała dekada, zaszły zmiany w sferze społecznej, kulturalnej i obyczajowej, a co za tym idzie, zmienił się także styl życia Polaków. Żyjemy z coraz większym tempie, precyzyjnie dzielimy czas na sferę prywatną i zawodową. Wszędzie bardziej się spieszymy i wychodzi na to, że w seksie także - uważa prof. Zbigniew Izdebski.

  0
 • Jak romansować i nie dać się złapać? Antyporadnik

  Co prawda dyrektor CIA - David Petraeus - został na zdradzie przyłapany, co więcej skok w bok przypłacił dymisją, ale jak się uczyć strategii kamuflowania romansu to od najlepszych. A o sekretach i tajnych misjach ten człowiek pojęcie miał. Po pierwsze - unikaj e-maili Po drugie - zapomnij o telefonie komórkowym Po trzecie - opracować strategię i wcielić ją w życie Po czwarte - płać zawsze gotówką Po piąte - nie wikłaj się w romanse z kolegą z pracy

  0
 • Kulki Gejszy i gadżety dla par dla urozmaicenia życia seksualnego - to najczęściej kupują klienci

  0
 • Jak zrobić dobry striptiz?

  0
 • Raport - seks w każdym wieku

  0