p.j.n.

polityka, jaja, newsy
Tablicę obserwują:
+ 23 innych
wenus010 Anna Lechowicz Robert Jeżyk Migacz Rafał Ponikiewski Matthäus Mc Crime Miguletz Małgorzata Olszówka Piotr Dwojak Madzia Szponder Pocica Aneta Rataj Agata Zięcina Sandra Maria
 • sorry klimat

  0
 • Gowin w Tarnowie

  Gowin, Tarnów, Pilch

  0
 • Sławomir Nowak podał się do dymisji

  0
 • Jarosław Gowin żegna się z rządem Donalda Tuska

  0
 • PSYCHOLOGIA Jaki jest najczęściej popełniany przez mężczyzn błąd w relacjach z kobietami?

  Jest taki prosty schemat: mężczyźni udają kogoś innego, niż naprawdę są. Nie wiedzą, że kobiety kochają nas za to, jakimi jesteśmy, a nie za to, co posiadamy. Mężczyźni tworzą taki obraz, żeby przypodobać się kobiecie, bo myślą, że inaczej ona ich odrzuci. To typowe dla naszej kultury, mocno wizerunkowej. Naoglądaliśmy się filmów i seriali, gdzie mężczyzna jest rycerzem na białym koniu: wrażliwy, czuły, romantyczny, a jednocześnie stanowczy, seksowny, silny. Próbujemy być ideałem, który nie istnieje. Po takim udawaniu, mężczyźni się zastanawiają: czy ona kocha mnie, czy ten obraz, który stworzyłem. Stresują się: co będzie, jak prawda wyjdzie na jaw? To prowadzi do fatalnych sytuacji, kłótni, nerwów. W dzisiejszych czasach to duży problem dla mężczyzn, jacy mają być, bo tradycyjny podział ról na damskie i męskie się skończył. Kobiety dzisiaj dobrze zarabiają, same mogą skręcić szafę i robią, co chcą. Mężczyźni nie czują się potrzebni i nie potrafią się przez to odnaleźć w nowej sytuacji. To powoduje z kolei, że nie umiemy już budować długotrwałych relacji. W dużych miastach, wśród osób w wieku około 30 lat, aż 50 proc. z nich to single.

  0
 • Piskorski: Europa Plus jak "Siedmiu Wspaniałych" - Polskatimes.pl

  - Lubię kalki popkulturowe, ale nie jestem przekonany, czy akurat ta z żądnym zemsty bohaterem "Kill Billa" pasuje do opisania naszej sytuacji. Już bardziej wolałbym mówić o "Siedmiu wspaniałych", gdzie podstarzali rewolwerowcy zbierają się razem i podejmują się jeszcze jednej misji w swoim życiu.- mówi Paweł Piskorski

  0
 • Gowin: z klubu PO wyjdą dwa projekty dot. związków nieformalnych - Onet Wiadomości

  0
 • Skandaliczne słowa doradcy Kwaśniewskiego

  Mam nadzieję, że ten wrak jak najszybciej zniknie z naszych oczu i ta kupa żelastwa zostanie przetopiona - powiedział Onetowi Stanisław Ciosek, były ambasador Polski w Rosji i komunistyczny aparatczyk, obecnie zasiadający w Radzie Fundacji Aleksandra Kwaśniewskiego „Amicus Europae”.

  0
 • Skandal smoleński czyli film National Geographic – Bronisław Wildstein | Tygodnik Lisickiego

  Film na temat katastrofy smoleńskiej, który w niedzielę wieczorem wyemituje kanał National Geographic, pierwszy taki film zagraniczny na ten temat, należy uznać po prostu za skandal. W finale lektor podsumowuje: „ostatecznie dwa zwaśnione państwa potrafiły dojść do porozumienia i wspólnie przeprowadzić śledztwo na temat katastrofy“. Mówi to w sytuacji, gdy Polacy wciąż bezskutecznie usiłują poznać prawdę, zaś od strony rosyjskiej nie mogą doczekać się fundamentalnych dowodów w sprawie. A kiedy minister spraw zagranicznych, wspierany przez Unię Europejską, oficjalnie występuje o zwrot wraku samolotu, to Rosja ostentacyjnie odpowiada, że o czymś takim nie może być mowy.

  0
 • MIŁOŚĆ I SEKS Chcę inaczej

  Lekarz bez kitla - od TYCH rzeczy. Seksuolog Andrzej Depko ma coraz więcej pacjentów. Bo dla Polaków seks jest ważną sferą życia. I chociaż 68 proc. z nas jest zadowolonych z życia intymnego, wiemy, że może być lepiej, ciekawiej, bliżej. Doktor w tym pomaga. Także w nowej książce Chuć, czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie. My rozmawiamy o tym, czy warto szukać nowych doznań i gdzie jest bezpieczna granica eksperymentu. Do odważnych świat należy. Także w seksie.

  0
 • Pierwsza na świecie eutanazja braci bliźniaków

  Po raz pierwszy na świecie lekarze zdecydowali się zezwolić na jednoczesną eutanazję bliźniaków. Dwóch głuchoniemych 45-latków z Antwerpii, na północy Belgii, zdecydowało się umrzeć razem, gdy okazało się, że tracą wzrok.

  0
 • PR a drogi czyli dziś anegdota

  Jeden z PRowców rządu zaproponował żeby pokazać, że wcale ten egzamin nie taki straszny i że każdy może go zdać. Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że jako realizację tego pomysłu podsunął ideę, że może by minister Nowak dał przykład i na oczach kamer i innych mediów zdałby ten egzamin. Podzięką za pomysł była nie tylko karczemna awantura ale otarło się nawet o możliwość wylania owego PRowca z roboty. Urocza anegdota. Egzaminować to my, ale nie nas.

  0
 • Putin przed kamerami, czyli stracona szansa Tuska. "Między Majdanem a Smoleńskiem"

  0
 • Łupkowa rewolucja zmieni świat

  Koniunktura na gaz i ropę z łupków w Ameryce Północnej zmienia układ sił w światowej energetyce i przynosi Zachodowi obfitość taniego paliwa. Mimo to Bliski Wschód zachowa w przyszłości swą kluczową rolę - oceniają eksperci i analitycy cytowani przez AFP. Marvin Odum z koncernu energetycznego Shell uważa, że łupki to prawdziwa rewolucja, jeśli chodzi o gaz ziemny. "Ameryka Północna nagle zyskała zaopatrzenie w gaz na 100 lat (...). Ten boom zmienia geopolityczną mapę świata" - mówi Odum.

  0
 • Sypiając z wrogiem

  Im bardziej stajesz się pełnym człowiekiem, świadomym facetem, który jest już dorosły, tym bardziej stajesz się atrakcyjny dla dojrzałych kobiet. Nie zainteresuje się tobą niedojrzała siksa, neurotyczna, pokręcona laska. I ty się nią nie zainteresujesz. Spojrzysz na nią i powiesz: no fajna, ładnie ubrana, może nawet się z nią pocałujesz, albo prześpisz, ale nic więcej. I tak samo jest z kobietami. Dojrzała kobieta, która wie, czego chce, szanuje swoją intymność, rozumie swoją seksualność, jest ofertą sama przez się. Chodzi z wielkim transparentem "Heloł, oferta matrymonialna dla dojrzałych facetów". Życie pokazuje: dojrzały facet wybiera dojrzałą kobietę.

  0
 • Balcerowicz odkrywany na nowo

  O polskim ekonomiście znowu jest głośno na świecie. Jako argumentu używają go zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy polityki Bena Bernanke i drukowania pieniędzy. Zaczęło się piątkowego obszernego artykułu w amerykańskim "Wall Street Journal" zatytułowanego "Leszek Balcerowicz: Anti-Bernanke". Dziennik przypomina o sukcesie polskiej transformacji i o polskiej odporności na kryzys w ostatnich latach. Autor zaznacza, że źródłem sukcesu była terapia szokowa zastosowana przez Leszka Balcerowicza na początku lat 90., a następnie restrykcyjna polityka pieniężna prowadzona przez kierowany przez ekonomistę bank centralny. "WSJ" cytuje wypowiedzi profesora, w których krytykuje on obecną ekstremalnie luźną politykę pieniężna Fed i Bena Bernanke.

  0
 • Kalendarz browarkowy

  0