TechnoTrendy

Tablicę obserwują:
Jerzyk WitekB TakiGizd lukiUki7 JaworskiJ Caramba monika kredyt Terminoski mariusz.m.turek
 • GRY Ilu Polaków gra w gry online?

  Gry online cieszą się sporą popularnością. Ilu z nas w nie gra? Kto częściej – kobiety, czy mężczyźni?

  0
 • Smartwatche to najnowocześniejsze zegarki elektroniczne

  Świat czasomierzy to przedziwna rzeczywistość. Mechaniczne zegarki naręczne przez długi czas były bardziej zaawansowane niż ich elektroniczni bracia. Ostatnie kilka miesięcy odmieniło ten trend i na świat dzienny wygląda coraz więcej elektronicznych gadżetów zakładanych na nadgarstek, gdzie pomiar czasu to tylko jedna z najmniej ciekawych funkcji. Ale zegarki, które parujemy ze smartfonem, to niejedyne cudeńka, którymi warto się zainteresować

  0
 • GADŻETY Cyfrowa kamera retro

  0
 • KOMÓRKI / TABLETY Play podaje ceny iPhone 5 w abonamencie, Orange bez

  Zaczyna się w Polsce szał zakupowy, na pewno nie w skali, o której czytaliśmy w innych częściach globu, ale niemniej jednak warto się temu przyjrzeć, zwłaszcza w porównaniu z cenami poprzednich modeli iPhone’a. Zacznijmy od oficjalnych doniesień z blogu Play. Otóż wersja 16GB przy umowie na 24 miesiące i cenie abonamentu 179 zł będzie kosztować 399 zł, natomiast za ten sam model i przy umowie na 36 miesięcy możemy się już cieszyć najnowszym modelem iPhone’a za złotówkę.

  0
 • GADŻETY Który komputer dziś włożyć, kochanie?

  Budzik wymyślony przez Hu jest nietypowy - przed położeniem się do łóżka zakładamy na nadgarstek opaskę, która każdej nocy monitoruje ponad trzy tysiące mikropunktów. Te dane opaska przesyła na bieżąco do połączonego z nią iPhone'a, a odpowiednia aplikacja je analizuje. Po co? By w odpowiednim momencie zasygnalizować opasce, że powinna wybudzić nas delikatnymi wibracjami ze snu. W aplikacji na smartfonie można podejrzeć, jak wygląda nasz „wzór snu”, i uzyskać... rekomendacje, co można zmienić.

  0
 • KOMÓRKI / TABLETY Bezprzewodowe ładowanie to zbawienie

  Smartfony, w tym także iPhone, pozwalają zaledwie na śmieszne kilkanaście godzin pracy na baterii. Mimo to Apple twierdzi, że bezprzewodowe ładowarki, którymi chwali się Nokia, są ich klientom niepotrzebne. Jednak jeśli żaden z producentów nie ma w zanadrzu kosmicznej technologii i nowych, wydajnych ogniw, to bezprzewodowe ładowanie jest jedyną sensowną alternatywą.

  0
 • INTERNET Szef Facebooka Polska: jak odkryjemy tu perełkę, to do Polski przyjedzie Mark Zuckerberg

  Diego Oliva, Facebook: Polska to przykład wręcz niebywałego sukcesu ekonomicznego w ostatnich 21 latach. Co więcej, w ostatnim raporcie Ernst & Young nazywa Polskę najlepszym miejscem w Europie do bezpośrednich inwestycji. Ale nie chodzi jedynie o gospodarkę. Polska ma niewyobrażalną liczbę utalentowanych osób zajmujących się programowaniem, obróbką graficzną, czy tworzeniem aplikacji mobilnych. Wasze społeczeństwo jest młode i dynamiczne, a użycie internetu, w tym Facebooka, jest na bardzo wysokim poziomie. Macie też chyba najlepsze ułożenie geopolityczne w tej części Europy. Nie można wiec było nie wybrać Polski na centrum dowodzenia Facebooka w tej części Europy.

  0
 • KOMÓRKI / TABLETY Microsoft Surface - najlepszy tablet na rynku

  Podczas specjalnej konferencji prasowej w Los Angeles, Microsoft zaprezentował tablet Surface. 10-calowe urządzenie ma wypełniać rynkową lukę między tanimi urządzeniami z Androidem a Apple iPadem.

  0
 • KOMÓRKI / TABLETY Producent podróbek: jeśli Apple skopiuje nasz produkt, pozwiemy ich!

  Chińska firma GooPhone oficjalnie poinformowała o tym, że jeśli (jakimś cudem, ekhm?) nowy smartfon firmy Apple, a więc tzw. iPhone 5, będzie przypominał jej własny produkt, to złoży pozew w sądzie. Oczywiście o kopiowanie jej produktu. Gdzie tkwi haczyk? Przede wszystkim GooPhone ma tą przewagę nad Apple, że swoją "podróbkę" oficjalnie zapowiedziała w ubiegłym tygodniu. Oznacza to, że jeśli nowy Apple iPhone będzie wyglądać bardzo podobnie lub wręcz identycznie, to (znowu logicznie rzecz biorąc) można będzie uznać, że to Apple skopiowało smartfona GooPhone. Nielogiczne? W Chinach to akurat może być bardzo logiczne. Firma GooPhone był pierwsza i chiński wymiar sprawiedliwości może nie bawić się w jakieś ceregiele i sprawdzać jakiekolwiek patenty. Zgodnie z chińskim prawem najważniejsza jest zasada pierwszeństwa.

  0