Auta - to mnie kręci

Samochody, samochody, samochody
Tablicę obserwują:
Jerzyk anatol WitekB TakiGizd JaworskiJ Caramba kredyt
 • Syrena Meluzyna - powrót legendarnej marki

  Sy­re­na Me­lu­zy­na to sa­mo­chód, który ma wiel­kie szan­se na pro­duk­cję. Ma być pol­ską od­po­wie­dzią na Mini Co­ope­ra czy Audi TT. Po 30 la­tach pol­ska marka sa­mo­cho­dów po­wra­ca w wiel­kim stylu, a plany wła­ści­cie­la firmy AK Motor In­ter­na­tio­nal Cor­po­ra­tion są bar­dzo am­bit­ne. W roz­mo­wie z Onet­Mo­to Ar­ka­diusz Ka­miń­ski zdra­dził pierw­sze se­kre­ty nowej Sy­re­ny. Po­zna­li­śmy przy tym nowe szcze­gó­ły tech­nicz­ne sa­mo­cho­du i otrzy­ma­li­śmy na wy­łącz­ność zdję­cia przed­sta­wia­ją­ce go­to­wy model sa­mo­cho­du.

  0
 • Aston Martin Rapide S

  0
 • BMW Zagato Roadster

  0
 • Toyota Auris debiutuje w cenie od 59 900 zł

  Jedna z najciekawszych nowości tego roku debiutuje w polskich salonach sprzedaży. Toyota Auris została właśnie oficjalnie wyceniona, a chcąc stać się jej właścicielem, musimy wyłożyć minimum 59 900 zł. Japończycy liczą na jeszcze większy sukces niż poprzednika i trzeba powiedzieć, że mają na to duże szanse.

  0
 • Shelby Cobra 427

  AC Cobra 427 lub Shelby Cobra 427 powstał w 1965 roku poprzez zastosowanie silnika V8 o pojemności 6989 cm³ i mocy 425 KM. Zastosowano w nim m.in. aluminiowe nadwozie oraz gruntownie przebudowano elementy zawieszenia. Od wielu lat na całym świecie powstaje wiele replik tego słynnego samochodu.

  0
 • Piękne kobiety na Salonie Samochodowym w Paryżu

  Paryski Salon to jedno z największych tego typu wydarzeń na świecie. Swoje premiery ma tam bardzo wiele aut, jednak prezentacje nie byłyby aż tak widowiskowe gdyby nie hostessy, które towarzyszą eksponowanym samochodom. Oto najpiękniejsze z nich.

  0
 • Nowy Fiat 500L

  Koncern Fiat zaczyna przesiąkać powoli amerykańskimi przyzwyczajeniami. Na temat debiutu Fiata 500 za oceanem pojawiło się podobno wiele krytyki, głównie z powodu rozmiaru samochodu. Być może Jennifer Lopez nie miała problemu, żeby się tam zmieścić, jednak duża część Amerykanów nie będzie raczej zainteresowana tym modelem.

  0
 • Kia Carens (Paryż 2012)

  Kia powraca do jednego z najbardziej konkurencyjnych segmentów europejskiego rynku motoryzacyjnego. Nowy MPV to kolejny krok w strategii Kia, której celem jest dołączenie do grona dziesięciu czołowych producentów motoryzacyjnych w Europie.

  0