Www pigułce

Najciekawsze w Internecie
Tablicę obserwują:
TakiGizd lukiUki7 monika mrobak82 kredyt mariusz.m.turek
 • TECHNIKA K’Nex - zabawka dla dziecka i rodzica

  Wzorcowym producentem zabawek, które uruchamiają wyobraźnię i ukierunkowują na kreatywne myślenie, jest K’Nex. System K’Nex został wymyślony przez Joela Glickmana, który siedząc na ślubie przyjaciela, kombinował, co by się stało, gdyby połączyć jedno źdźbło trawy z drugim. Tak oto powstała zabawka, która umożliwiała łączenie plastikowych pałeczek za pomocą prostych złączek. W ten sposób w 1993 r. można było konstruować proste struktury, takie jak rusztowanie. Wkrótce do zestawów dołączono kółka, dźwigienki, platformy, linki, systemy napędowe, etc. Z kilku zestawów można budować olbrzymie konstrukcje! Najpopularniejsze projekty inżynierskie konstruowane za pomocą K’Nex to kolejki górskie. Elementy zestawów są niezwykle wytrzymałe, więc praktycznie nie istnieją ograniczenia co do rozmiaru naszej kreacji.

  0
 • Facebook chce przejąć sieć reklamową Microsoftu?

  Wygląda na to, że Facebook coraz bardziej poważnie myśli o uruchomieniu swojej własnej sieci reklamowej. Według najnowszych plotek przymierza się w tym celu do przejęcia sieci reklamowej Atlas Solutions należącej do Microsoftu.

  0
 • Internet na świecie coraz... wolniejszy

  Jaka jest obecnie średnia prędkość Internetu na świecie? Zgodnie z raportem amerykańskiej firmy Akamai, przeciętna szybkość połączeń internetowych w ujęciu globalnym zmniejszyła się w ostatnim kwartale zeszłego roku aż o 14 procent, osiągając wartość 2,3mbps. Ciekawe.

  0
 • Minuta w Internecie

  W ciągu 60 sekund dzieje się tyle... że aż musimy to pokazać.

  0