• Wiosenne opryski drzew owocowych

  Już na przedwiośniu należy pomyśleć o opryskach drzew owocowych. Niska temperatura, a czasem brak słońca powodują, że rzadko wychodzimy do ogrodu. Tymczasem to właśnie o tej porze roku wykonuje się najważniejsze opryski drzew owocowych, które zapobiegną pojawianiu się chorób i szkodników w okresie wegetacji. Które wiosenne opryski drzew owocowych są najważniejsze i w jaki sposób je wykonać?

  0
 • Piękne rośliny dzięki... herbacie

  O tym, że herbata służy zdrowiu wiedzą wszyscy. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę z tego, że przepadają za nią również kwiaty! Zawarte w herbacie minerały, witaminy, garbniki zapewniają im zdrowie, odporność i bujny wzrost. W jaki sposób wykorzystać herbatę dla zdrowia i urody naszych roślin, dowiecie się z galerii

  0
 • Truskawki na balkonie

  Truskawki na balkonie to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które nie mają własnego ogrodu, a chciały by się cieszyć zdrowymi, ekologicznymi owocami z własnej uprawy. Istnieją bardzo ciekawe odmiany truskawek na balkon o długich, zwisających pędach, owocujące nieprzerwanie od końca wiosny aż do jesieni. Zobacz kiedy sadzić truskawki na balkonie i jak wygląda ich uprawa w donicach lub skrzynkach balkonowych. Oto sekrety uprawy truskawek na balkonie!

  0

Najnowsze Moje obserwowane Z tablic użytkowników