• Wysyp monitorów 21:9. Dlaczego?

  Proporcje 16:9 nie są wystarczające... jak się okazuje. Przez wiele lat producenci monitorów przekonywali nas, że panoramiczne wyświetlacze, to coś bez czego nie będziemy mogli się obejść. Lada dzień to samo będą robili z jeszcze szerszymi matrycami - 21:9. Powód jest banalny. Proporcje 21:9 nie są obce fanom nowych technologii. Philips promuje je od kilku lat w panelach z serii Cinema 21:9. Oferują rozdzielczość 2560 x 1080 pikseli i wyświetlają obraz filmowy bez czarnych pasów na dole i u góry ekranu. Jeśli nie kojarzycie samych telewizorów, to być może widzieliście reklamę "Carousel", o której swego czasu było dość głośno.

  0
 • Najmocniejsze głośniki w rodzinie

  Creative wzbogaca linię głośników Inspire o dwa nowe modele: Inspire T6300 i Inspire T3300. Są to zestawy o najwyższej mocy z całej serii.

  0
 • Bang & Olufsen - inny znaczy lepszy?

  Drogi, nietypowy, dziwaczny, znakomity, burżujski, przesadzony. Sprzęt elektroniczny firmy Bang & Olufsen można opisać wieloma przymiotnikami, z których niektóre są do siebie przeciwstawne, a mimo to wszystkie pasują. Ten producent od lat pokazuje, że chce robić elektronikę po swojemu. Na dobre i na złe.

  0

Najnowsze Moje obserwowane Z tablic użytkowników