• Romans z brzuszkiem

  "Poznam panią w ciąży chętną do pokazania swoich wdzięków lub do czegoś więcej" - podobne ogłoszenia odnaleźć można na wielu forach internetowych. Wbrew pozorom, amatorów ciążowych kształtów wcale nie brakuje. Co więcej w sieci odnaleźć można również kobiety, które są skłonne zdecydować się na seks bez zobowiązań nawet w ostatnich tygodniach przed porodem.

  0
 • Z seksem lepiej poczekaj

  Jeśli swoją drugą połówkę dogłębnie poznałeś już na pierwszej randce lub w początkowym okresie waszej znajomości, lepiej tego nie czytaj - niepotrzebnie się zdołujesz. Jeśli natomiast seks pojawił się w twoim związku po długim okresie wzajemnych podchodów i stanowił ukoronowanie bliskiej więzi (np. w noc poślubną), mamy dla ciebie same dobre wiadomości.

  0
 • Jak radzić sobie z problemem męskiej niepłodności?

  Naukowcy alarmują, że statystyczny współczesny mężczyzna ma o jedną trzecią mniej plemników niż jego przodkowie sprzed 100 lat. Mimo nagłaśniania tego problemu i medialnego szumu wokół in vitro mężczyźni zdecydowanie rzadziej dzielą się swoimi przeżyciami i niechętnie szukają pomocy u specjalistów

  0

Najnowsze Moje obserwowane Z tablic użytkowników