• POLSKA Tarnów2030 Think Tank

  0
 • POLSKA Tarnów: kolejna afera. Oszukiwali przy recyklingu

  Jak dowiedziało się Radio Kraków trzej przedsiębiorcy z Tarnowa zamieszani są w sprawę toczącą się przed katowicką prokuraturą. Chodzi o oszustwa przy odprowadzaniu tak zwanej opłaty produktowej. Posłuchaj rzecznik katowickiej prokuratury Marty Zawady Dybek Jest to opłata nałożona na przedsiębiorców, którzy wprowadzają na rynek produkty w opakowaniach. Mają oni obowiązek zapewnić określony poziom odzysku tych opakowań. Muszą więc płacić, jeśli nie wykażą odpowiedniego poziomu odzysku odpadów w swoim przedsiębiorstwie. Jak już informowaliśmy w Radiu Kraków, 21 osób usłyszało w tej sprawie zarzuty, w tym troje przedsiębiorców z Tarnowa: Joanna G. - prezes Branżowej Organizacji Odzysku, Jacek O. oraz Miłosz Z.

  0
 • POLSKA "Wszystkie Dzieci są Kochane"

  W piątek, 6 grudnia, do Hali Sportowej III LO przy ul. Brodzińskiego przybyły tłumy dzieciaków, aby uczestniczyć w XV edycji mikołajowej akcji "Wszystkie Dzieci są Kochane".

  0
 • POLSKA F

  0
 • INTERNET Plantacja Biznesu

  0
 • URODA Miss Kosmetyczek 2013 - Joanna Rakowska, 30 lat, Tarnów

  Joanna Rakowska, reprezentantka województwa małopolskiego, ma 30 lat i pochodzi z Tarnowa. Posiada dyplom ukończenia profesjonalnego kursu kosmetyki praktycznej pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego stopnia oraz kursu ze stylizacji paznokci. Od października prowadzi własny salon kosmetyczny, w którym zajmuje się zabiegami pielęgnacyjnymi i upiększającymi na twarz i ciało. W przyszłości chciałaby w dalszym ciągu kształcić się w dziedzinie najnowocześniejszych metod pielęgnacji kosmetycznej oraz otworzyć kolejne gabinety. Joanna doskonale godzi życie zawodowe z rodzinnym, dlatego dużo czasu spędza z dwójką synów. Najchętniej podczas zabawy na świeżym powietrzu i podróżując. Kandydatka do tytułu Miss Kosmetyczek jest nie tylko piękna, ale i odważna – w najbliższym czasie planuje lot paralotnią, by przełamać swój chorobliwy lęk wysokości. Udział w rywalizacji traktuje jako kolejną, ekscytującą przygodę.

  0

Najnowsze Moje obserwowane Z tablic użytkowników