Pomoc

Jak dodawać treści do tablicy


1. Dodawanie treści znajdujących się już w portalu UR.PL. 

Do swojej tablicy możesz załączyć każdy wpis, który znajduje się w portalu UR.PL.
 
A. Na stronie wpisu wystarczy kliknąć w przycisk „Załącz do mojej tablicy” a następnie wybrać swoją tablicę na której ma się pojawić dodawany materiał.  Przy dodawaniu można zmienić tytuł wpisu.
 
B. Na stronach zbiorczych wystarczy najechać kursorem na interesujący wpis i kliknąć na przycisk „załącz do tablicy”, a następnie wybrać swoją tablicę do której chcemy dodać treść.
 
 
 
 

 
 

2.  Dodawanie treści z innych stron internetowych poprzez  
wklejenie adresu strony.  

Klikając w przycisk „Dodaj” na górze strony możesz wybrać jaki rodzaj materiału chcesz dodać do swojej tablicy. Zdjęcie / wideo (z serwisu YouTube)  lub treści tekstowe. Następnie należy wkleić lub wpisać adres strony z której pochodzić mają treści. 
 
Po automatycznym zaciągnięciu treści wybieramy zdjęcie, które ma się pojawić w naszym wpisie,  wpisujemy tytuł i własne uwagi do dodawanego materiału i dodajemy do tablicy.
 
 
 
 
 

 

3.       Szybkie dodawanie treści za pomocą przycisku „ur-link”. 

Zakładka "ur-link" to najszybszy i najprostszy sposób dodawania treści do serwisu. 
 
Po dodaniu przycisku „ur-link” do paska zakładek przeglądarki,  z każdej przeglądanej strony internetowej możesz dodawać treści do swoich tablic nie opuszczając strony na której jesteś. 
 
Wystarczy kliknąć przycisk "ur-link" na pasku zakładek, a mechanizm automatycznie pobierze znajdujące się na stronie obrazki, tytuł i krótką zajawkę tekstową.  Następnie należy wybrać grafikę, którą chce się zamieścić na stronie i tablicę do której ma zostać dodany  wpis.  Można zmienić tytuł wpisu i dopisać swoje własne uwagi.  Potem kliknąć przycisk "DODAJ" i gotowe!